Kredyt-pozyczki.info > Artykuły > Pożyczka gotówkowa

Brakuje Ci gotówki? Potrzebujesz pożyczki bez BIK? Być może zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym na nowe mieszkanie? Dodaj zlecenie, a banki oraz najlepsi doradcy finansowi skontaktują się z Tobą!

Pożyczka gotówkowa

Nasze mieszkanie potrzebuje czasem generalnego remontu, który wcale nie jest tanią sprawą. Niekiedy, chcemy dokonać zakupu nowego samochodu, co też wiąże się z całkiem sporym wydatkiem. No właśnie, mogą być rożne powody, by wydaj trochę większą sumę pieniędzy. Jednak, niestety, ale nie każdy z nas może sobie bez żadnych problemów pozwolić na wydatki, tym bardziej większe. Wysokie ceny w sklepach, a w stosunku do nich, niskie zarobki, nie pozwalają nam na odłożenie nazbyt dużych sum pieniędzy bez żadnego problemu.

Co więc, gdy takiej większej potrzebujemy gotówki , z różnych powodów? Sprawa jest prosta - pożyczki gotówkowe. Tutaj wiele osób się oburzy. Jak to pożyczki? Odsetki nas zjedzą! A wcale nie musi tak być. Trzeba wybrać tylko odpowiedni bank, który oferuje niskooprocentowane pożyczki. Plusem, w dodatku ogromnym, pożyczki gotówkowej jest fakt, że możemy ją wykorzystać tak naprawdę, w dowolnym celu. Musimy szukając, zwracać tylko uwagę, na warunki kredytowe, jeśli chodzi o kredyty gotówkowe. Czyli na to, by raty były dla nas możliwe do płacenia, by było ubezpieczenie kredytu, by oprocentowanie było jak najniższe.

A co nas czeka, gdy taką pożyczkę chcemy uzyskać? Jakie warunki musimy spełnić? Bank będzie od nas wymagał zapewne zaświadczenia o zarobkach, które wyda nam nasz pracodawca. Po za tym, potrzebny będzie na pewno dokument tożsamości. W przypadku większych kwot, będzie potrzebny żyrant, czyli osoba, która gdy my nie będziemy spłacali, zostanie obarczona spłatą zadłużenia. Jednak, osoba taka, będzie nam potrzebna, tylko w wypadku większych kwot. Po za tym, trzeba będzie wypełnić odpowiednie formularze, dokumenty. Jak już wszystko wypełnimy, dostarczymy wszystkie dokumenty, musimy czekać na decyzję banku, czy kredytu nam udzieli. Zazwyczaj, sprawdzą, czy wszystkie formalności się zgadzają, oraz zobaczą nasz historię kredytową w BIK-u, no i udzielą nam odpowiedzi. Jeśli do tej pory nie mieliśmy problemu ze spłacaniem kredytów, jeśli dokumentacja złożona w banku jest zgodna z faktycznym stanem rzeczy, nie musimy się o nic martwić, bo kredyt na pewno uzyskamy. Także, jeśli do tej pory nie było problemów, to i tym razem nie będzie. Na taką decyzję, z strony banku, czekamy zazwyczaj ok. dwóch, do trzech dni. Pracownik banku zadzwoni do nas, by poinformować nas o podjętej decyzji. Jeśli kredyt zostanie nam przydzielony, nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do banku, zobaczyć, jakie oferuje usługi finansowe, w celu podpisania umowy kredytowej, a potem, pozostaje tylko cieszyć się, no i wydać pieniądze, według potrzeb.

Proponowane Ogłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w Polityce Prywatności.